HoroskopiShqipOfficial në Instagram!

Horoskopi Ditor

17 Shkurt 2020

Dashi

21 Mars - 19 Prill

Do ju mungojë gjallëria dhe kjo mbyllje në veten tuaj, nuk do ju lejojë që të jetoni siç duhet sferën sentimentale. Mundohuni që të rizgjoni entuziazmin e zakonshëm, duke ndryshuar tërësisht ditën tuaj.

Demi

20 Prill - 20 Maj

Prania e Marsit në qiellin tuaj do të krijojë një binom të pakapshëm sa i takon energjisë. Do të arrini që të ndiqni objektivat tuaj, duke i shoqëruar me vullnetin që ju shoqëron gjithmonë. Në dashuri, do të pranoni që të josheni nga persona tërheqës.

Binjakët

21 Maj - 20 Qershor

Nisni të mendoni për të ardhmen, duke vënë në jetë projekte me optimizëm, pasi jeni mjaft të favorizuar. Kjo hapje mendore di ju lejojë që të keni sukses edhe në detajet më të vogla, të cilat do ju dhurojnë kënaqësi.

Gaforrja

21 Qershor - 22 Korrik

Do të hyni në kontakt me persona të tjerë, në sajë të intuitës tuaj e cila nuk do ju zhgënjejë. Në dashuri, do arrini që të bëni për vete, një person të cilin e kishit pikasur prej kohësh.

Luani

23 Korrik - 22 Gusht

Mërkuri nuk do të ketë ndikim negativ në shenjën tuaj, kështu që lëreni veten tuaj të lirë, duke u udhëhequr nga mendimet. Vetëm me anë të dialogut, do arrini të shuani çdo keqkuptim.

Virgjëresha

23 Gusht - 22 Shtator

Mërkuri do të jetë dominant në shenjën tuaj, ku do ju duhet të përshtateni me vendime jo shumë të thjeshta dhe do të përballeni me një situatë të komplikuar. Bëni kujdes që të mos shënjestroni situata që nuk kanë lidhje me ju.

Peshorja

23 Shtator - 22 Tetor

Merrni në dorë situatën dhe veproni, duke e transformuar diçka që nuk ju pëlqen në favorin tuaj. Nëse jeni të rënë moralisht dhe nuk keni dëshirë për tu argëtuar, mos u mbyllni në këto ndjesi negative, por përballeni ditën me optimizëm.

Akrepi

23 Tetor - 21 Nëntor

Mos lejoni që të ndikoheni nga ndikimi i kundër i Marsit, i cili do ju mbush me nervozizëm. Do arrini që të ruani energjinë tuaj, me anë të mënyrës tuaj të sjelljes. Ndoshta acarimi juaj mund të vijë për shkak të xhelozisë së tepruar.

Shigjetari

22 Nëntor - 21 Dhjetor

Mos i nënvlerësoni gjërat e vogla, pasi janë pikërisht ato që plotësojnë të tërën dhe i japin kujtim. Mbani nën kontroll arrogancën tuaj dhe jini më elastik në raportin në çift.

Bricjapi

22 Dhjetor - 19 Janar

Ndikimi i Mërkurit do të bëjë që të jeni më shumë të komunikueshëm në raportin në çift. Përfitoni nga ndikimi i favorshëm i yjeve, për të plotësuar gjithë nevojat tuaja.

Ujori

20 Janar - 18 Shkurt

Yjet nuk do të kenë aspak ndikim të favorshëm për të lindurit e kësaj shenje. Mërkuri ju ka braktisur dhe ju do të mbylleni në veten tuaj. Ndoshta keni nevojë për pushime, për tu ndjerë më të lirshëm.

Peshqit

19 Shkurt - 20 Mars

Do të jeni mjaft të fuqishëm në sajë të ndikimit të Mërkurit, i cili do të jetë i pranishëm në shenjën tuaj. Yjet favorizojë komunikimin dhe ju sqarojnë idetë, në mënyrë që të keni një pasqyrë më realiste për situatat personale. Do ju duhet që të mbani nën kontroll emocionet, për shkak të ndikimit që do të ketë Neptuni.

Gjej shenjën tuaj

Këtu mund të gjeni shenjën tuaj të horoskopit duke zgjedhur datëlindjën tuaj.

Përshtatja e shenjave

Horoskopi Personal

Për të lexuar horoskopin tuaj personal ju duhet të jeni të abonuar.

Më shumë info, klikoni këtu.

Loading...